Facebook

Cennik

U W A G A !!! CENY ZA DOBĘ i OSOBĘ/nie np. w Sylwestra Majówkę itp./.  REZERWACJA TYLKO POCZTĄ E-MAIL!

REZERWACJA JEST WIĄŻĄCA PO POTWIERDZENIU WPŁATY ZADATKU NA NASZE KONTO!

KLUCZE WYDAJEMY DO GODZ.20.00 LUB PO UZGODNIENIU.

PIESKI MILE WIDZIANE-OBOWIĄZUJE JEDNORAZOWA OPŁATA DEZYNFEKCYJNA W WYS. 30-50zł

CENY:   W ZALEŻNOŚCI OD POKOJU i SEZONU :

 

  60/75zł OD DOBY I OSOBY. dzieci do 2 lat śpiące z rodzicami 10zl doba .

 

 

BEZPŁATNY parking pod oknem, monitorowany 24h na terenie ogrodzonego obiektu !

BEZPŁATNY TV, internet WI-FI !!!!

BEZPŁATNIE pościel,ręczniki,mydło,ludwik,!

BEZPŁATNY grill i miejsce na ogniska !

BEZPŁATNIE  woda , energia elektr. , ogrzewanie CO!

BEZPŁATNIE /PO UZGODNIENIU/ ,WANIENKA,NOCNICZEK.

 

REZERWACJA

 

Pobieramy zadatek za rezerwację w wys. 40% z wpłatą w termie 24h, a reszta wraz z opłatą klimatyczną płatna

przelewem 7 dni przed  datą przyjazdu na jedno z naszych kont. Płatność za pobyt w Sylwestra tylko przelewem do 15.12.2018 r. W razie nie wpłacenia w terminie, zadatek nie będzie zwracany , a domek przekazany do ponownego wynajmu.

W razie zgubienia kluczy z pilotem do bram musimy niestety doliczyć koszty do rachunku.

Wystawiamy faktury VAT.

 NR. KONTA:

ING

11 1050 1445 1000 0090 7070 4490

lub

PKO BP

25 1020 3466 0000 9702 0035 0017

 

 

 R E G U L A M I N

1. POKÓJ WYNAJMOWANY JEST NA MIN. 2 DOBY. DOBA HOTELOWA TRWA OD GODZ.16.00 W  DNIU WYNAJMU DO GODZ. 10.00 DNIA NASTĘPNEGO. WYDAWANIE KLUCZY DO GODZ.20.00  LUB PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU. POBIERAMY OPŁATĘ KLIMATYCZNĄ W WYS. 3ZŁ OD DOBY I OSOBY.

2. JEŻELI GOŚĆ NIE OKREŚLIŁ CZASU POBYTU WYNAJMUJĄC POKÓJ, PRZYJMUJE SIĘ, ŻE JEST TO NA DWIE DOBY.

3. ŻYCZENIE PRZEDŁUŻENIA POBYTU POZA OKRES WSKAZANY W DNIU PRZYBYCIA, PROSIMY ZGŁOSIĆ WYNAJEMCY DO GODZ. 10.00 W DNIU W KTÓRYM UPŁYWA TERMIN NAJMU POKOJU. ŻYCZENIE PRZEDŁUŻENIA BĘDZIE UWZGLĘDNIONE W MIARĘ  MOŻLIWOŚCI.

4. ZATRZYMANIE POKOJU PO GODZ. 12.00 BĘDZIE TRAKTOWANE JAKO PRZEDŁUŻENIE POBYTU I BĘDZIE DOLICZONE ZA 1/2 DOBY. W PRZYPADKU GDY GOŚĆ NIE OPUŚCI POKÓJ DO GODZ.18.00 BĘDZIE DOLICZONY KOSZT ZA 1 DOBĘ.  

5. GOŚĆ NIE MOŻE PRZEKAZYWAĆ NAJMU POKOJU INNYM OSOBOM,  TAKŻE W CZASIE NAJMU.  

6. OSOBY NIE BĘDĄCE NASZYMI GOŚĆMI, A JAKO ODWIEDZAJĄCY NASZYCH GOŚCI MOGĄ PRZEBYWAĆ NA TERENIE OBIEKTU W GODZ. OD 08.oo-22.oo!!

7. WYNAJMUJĄCY MA PRAWO ODMOWY WYNAJĘCIA POKOJU OSOBIE, KTÓRA NARUSZYŁA NINIEJSZY REGULAMIN LUB TEŻ WYRZĄDZIŁA SZKODĘ W MIENIU WYNAJMUJĄCEGO  LUB INNYCH OSÓB CZY TEŻ W INNY SPOSÓB ZAKŁÓCIŁA SPOKÓJ .

8. W PRZYPADKU ZASTRZEŻEŃ CO DO JAKOŚCI LUB USTEREK  W OBIEKCIE, GOŚĆ JEST PROSZONY O POINFORMOWANIE WYNAJMUJĄCEGO OSOBIŚCIE LUB TELEFONICZNIE.

9. WYNAJMUJĄCY NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TYTUŁU UTRATY LUB USZKODZENIA PIENIĘDZY,PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH,KOSZTOWNOŚCI  I INNYCH RZECZY WARTOŚCIOWYCH ALBO PRZEDMIOTÓW MAJĄCYCH WARTOŚĆ NAUKOWĄ LUB ARTYSTYCZNĄ, NIE ODDANYCH DO DEPOZYTU  .

10. W OBIEKCIE OBOWIĄZUJE CISZA NOCNA OD GODZ.  24.00 DO 07.00.

11. ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE NIE ZEZWALA SIĘ NA UŻYWANIE INNYCH URZĄDZEŃ NIŻ TE , KTÓRE SĄ NA WYPOSAŻENIU POKOJU ORAZ GRILLOWANIA NA TARASIE DOMKU LUB W ALTANACH.

12.GOŚĆ WYNAJMUJĄCY DOMEK PONOSI PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNĄ ZA WSZELKIEGO RODZAJU SZKODY WYRZĄDZONE W WYPOSAŻENIU POKOJU/OBIEKTU Z JEGO WINY LUB OSÓB DLA KTÓRYCH WYNAJĘŁA POKÓJ/DOMEK ORAZ PRZEZ OSOBY ODWIEDZAJĄCE W/W .

13. W PRZYPADKU NARUSZENIA POSTANOWIEŃ REGULAMINU, WYNAJMUJĄCY MA PRAWO ODMÓWIĆ DALSZEGO WYNAJMU BEZ ZWROTU OPŁATY ZA POBYT, A GOŚĆ JEST ZOBOWIĄZANY DO NATYCHMIASTOWEGO UREGULOWANIA WYRZĄDZONEJ SZKODY I OPUSZCZENIA TERENU OBIEKTU.

14. WSZELKIE PRZEDMIOTY POZOSTAWIONE W POKOJU BĘDĄ ODSYŁANE NA WSKAZANY ADRES NA KOSZT GOŚCIA.

15. W RAZIE WCZEŚNIEJSZEGO ZWOLNIENIA POKOJU LUB REZYGNACJI ZADATEK JAK I OPŁATA NIE BĘDZIE ZWRACANA .

16.W WYPADKU REZYGNACJI Z REZERWACJI W PRZEDZIALE CZASOWYM 3 DNI PRZED DATĄ PRZYJAZDU, KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST DO ZAPŁATY 80% OD KWOTY ZA POBYT.

17.Z UWAGI NA ZAGROŻENIE POŻAROWE JAK I ZADYMIENIE POKOI ,PROSIMY O NIE GRILLOWANIE NA TARASACH PRZY BUDYNKU JAK I ALTANACH, TYLKO NA PRZEZNACZONYM DO TEGO MIEJSCU NA GÓRNYM TARASIE. PALENIE TYTONIU W POMIESZCZENIACH/DOMKACH JEST ZABRONIONE !!

18.DZIECI KORZYSTAJĄ Z PLACU ZABAW TYLKO POD OPIEKĄ RODZICÓW.

19.SĄDEM ROZSTRZYGAJĄCYM SPRAWY SPORNE JEST SĄD REJONOWY W NOWYM TARGU